MEDICAL AESTHETIC CLINIC

  • Türkçe
  • İngilizce

Bilgi & Danışma için bizi arayın
   Tel: 0 242 513 95 65

Dudak Büyültme

Lips filler

Dudak Büyültme

Dudak Dolgusu

Dudak büyültme ile ince dudağınızı  biraz daha dolgun yapmak istiyorsunuz.
Dudağınız güzel olsun diye yaptırıyorsunuz, o yüzden ucuz veya param bu kadar diye düşünüp yaptırmayın.

Dudak dolgusu fiyatları

Unutmayın dudak dolgusunda en önemli şeylerden bir tanesi ürün kalitesidir.
Mutlaka güvenli ve sağlığınıza zarar vermeyecek bir ürün olmalı.
Mutlaka doktorunuzun ne kullandığını sorun, zaten doktorunuz sizi bilgilendirecektir.
Sonuç olarak tabi ki para önemli ama dudak ucuz diye veya sadece yaptırmak için yapılacak bir işlem değildir.Yüzünüze şekil veren çok önemli bir bölümüdür.

Dudak dolgusu

2. bir önemli nokta ise gördüğünüz bir başkasının dudağı değil sizin yüzünüzle orantılı bir dudak istemenizdir.
Bu konuda doktorunuzun tecrübelerini dinleyerek ortak bir karara varın, eminim daha mutlu olacaksınız.13 Yıllık tecrübemizle ,en iyi ürün (Juvederm ve Teosyal) kullanarak hayalinizdeki yüzünüze uygun sizi mutlu edecek dudaklar.Dudak dolgusu, dudakların hacim kazanması ve daha güzel görünmesi için insan doğasına özdeş hyalüronik asit’in dudağa enjekte edilmesidir.Kozmetik bir işlemdir.Dolgu maddesi olarak en sık kullanılan ürün hyalüronik asittir.Hyalüronik asit bir polisakkarit yani çoklu doğal şekerdir ve insan vücudunda, tüm canlılarda olduğu gibi doğal olarak bulunur.Dolgu maddesi olarak kollajen de kullanılabilmektedir, fakat günümüzde kullanımı azalmaktadır çünkü hyalüronik asit daha güvenli ve daha uzun ömürlüdür.Bu maddelerin hücre bölünmesi, eklemlerin kayganlığının sağlaması ve cildi gergin tutması gibi çok önemli görevleri vardır.Hyalüronik asit kendi hacminden bin kat fazla su tutabilir ve enjekte edildiği yerde uzun süre şeklini muhafaza edebilir, bu yüzden çok ideal ve en çok tercih edilen dolgu maddesidir, kozmetik ürünlerde sıklıkla kullanılır.Vücutta zaten doğal olarak bulunan bu madde alerji yapmaz, önemli bir yan etkisi ve riski yoktur.Anatomik olarak üst dudak alt dudağa göre daha incedir.

Dudak dolgusu ile;

Dudak dolgusunda en sık uygulanan yöntem üst dudağın hacminin arttırılması ve estetik bir görüntü kazandırılmasıdır.

Ayrıca kusursuz dudak bileşenlerini elde etmek mümkündür. Kusursuz bir dudağın bileşenleri çoğu zaman şu şekilde kabul edilirBelirgin şekilde görünen filtrumlar

Belirgin şekilde görünen aşk yayı

Belirgin şekilde görünen vermilyon sınırları

‘’+’’ ile gösterilen bölgelerde hacim, dolgunluk

Üst dudaktan yaklaşık %30 büyük alt dudak Dudak yapısı her ne kadar diğer organlarımıza göre daha dayanıklı olsa da zaman içinde şekil değişikliklerine ve yaşlanmaya maruz kalmaktadır.

Konuşurken, gülerken, üzülürken, somurturken kısaca uyanık olduğumuz tüm süre boyunca hareket halinde olan dudaklarımız vücudumuzda en çok dikkatin yoğunlaştığı detayların başında gelir ve zamanla yaşlanır.

Uygulama ortalama 15-30 dakika sürer. Genellikle 10 ile 15 gün sonra bir kontrol seansı yapılarak görünüm değerlendirilir. Uygulamanın hemen sonrası etkisi açık şekilde görülür ve dudaklar hacim kazanmıştır. Kullanılan dolgunun niteliği ve kişinin cilt yapısına göre etki ortalama 12-18 ay devam eder.

Dolgun dudaklar

için bizi arayın. 0 212 227 36 28