Medical Aesthetic and Hairtransplant

Opening Hours : Pazartesi - cumartesi 09:00-21:00
  Contact : 00 90 532 242 66 73

Dr. Aydogan YIGIT

Aydoganyigit

AydoganYigit

Dr.Aydoğan Yiğit 

İlk , Orta , lise öğrenimimi Antalya ‘da tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldum.dr.aydogan yigit

Mecburi hizmetimi Verem Savaş dispanserinde tamamladıktan sonra Ordu Devlet hastanesi ,Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde ve Alanya Devlet hastanesinde çalıştım.

Daha sonra T.C. Sağlık Bakanlığında Aile Hekimi olarak çalıştım.

2005 yılında T.C. Sağlık Bakanlığının İstanbul Flavius Estetik eğitim merkezinde Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında eğitim alarak Alanya da ilk olarak Özel EUROMED Estetik Ve Güzellik Merkezi Ruhsatı ile Saç Ekim , Lazer Epilasyon ve Cilt bakım Birimlerini kurdum.

Alanyada FUT tekniği ile başladığım saç ekimlerini gelişen FUE tekniği ile devam ettirip şu anda micro motor FUE ile başarı ile uygulamaktayız.Yine ilk olarak Kök hücre tedavileri olan P.R.P. ve Fibrocell uygulamalarını Alanya EUROMED de hizmete sundum.Alanyaya modern ve son teknoloji Nd Yag ve IPL lazer cihazı kazandırarak burada yaşayan insanlarımızın büyük şehirlere gitmek zorunda kaldıkları sorunlarını hjyenik ve sağlıklı bir ortamda bilimsel tedavi yöntemlerini kullanarak çözmeyi kendimize amaç edindim.

aydoganyigitİtalya Napoli ve Fransa Paris ve Almanya Düsseldorf’da Saç ekimi ,Thread Lifting ve meshotherapy alanlarında çeşitli kliniklerde çalışıp eğitim aldım.

Türkiyedeki Medikal Estetik alanındaki seminer ve konferanslarda son gelişmeleri takip ederek soruna yönelik tedavileri kişiye zarar vermeden ,uluslararası standartlarda ve güvenle uygulamak birincil önceliğim olmuştur.

Sağlık turizmi ile ülkemize döviz kazandırmış olmak ta ayrıca en büyük mutluluğumuzdur.

Saygılarımla…

Dr.Aydoğan Yiğit